pouze Hradec Králové celá ČR

LUKON BULBS - firemní detail


logo firmy LUKON BULBS

LUKON BULBS

mobil: +420 495 482 377

Hodnocení od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
86 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

V jarní nabídce téměř 500 odrůd lilií je naše firma bezkonkurenčně největší ve světě! Od ledna bude připraven jarní katalog se širokou škálou odrůd lilií, mečíků, jiřinek, mečíků, bohyšek a jiných na jaře sázených cibulovin a trvalek.

Nabízené budou novinky mečíků a bohyšek, introdukce předních českých a slovenských pěstitelů lilií. Zasíláme během února - června. I letní nabídka je velmi široká. Přes 500 kultivarů denivek, přes 500 druhů kosatců-irisů, mnoho novinek trvalek a okrasných trav. Budeme uvádět vlastní odrůdy a další české introdukce denivek a kosatců. Zasíláme během července - září. V podzimní nabídce bude vždy 500 druhů tulipánů, přes 400 druhů narcisů, stovky odrůd cibulovin, další trvalky. Rovněž i zde budeme nabízet nové vlastní kultivary tulipánů a narcisů, pojmenované u příležitosti konání výstav Flora Olomouc. Zasíláme během srpna- listopadu. Speciality – bude nabízen pěkný sortiment orchidejí – střevičníků, připravujeme další nové sorty pivoněk a čemeřic, unikátní trvalky. Naše nové barevné katalogy – katalog Jaro, katalog Léto a katalog Podzim posíláme na požádání. Zákazníci, kteří si objednali u naší firmy za poslední rok dostávají katalogy automaticky. V našem on-line katalogu jsou k dispozici vedle celkového nabízeného sortimentu také ke stažení tyto naše tištěné katalogy ve formátu pdf. Upozorňujeme, že tyto tištěné katalogy a počítačová nabídka nejsou identické, zejména pak počítačová část je pružnější v nabídce novinek, výprodejních slev a poradenské činnosti.

Názvosloví - názvy druhů neboli soret (vznikly šlechtěním či selektivním výběrem, takzvané hybridy či kultivary) jsou v našem katalogu uváděny velkými, tučnými písmeny. Přírodní druhy a jejich variace (botanické a jejich variety) jsou v katalogu uváděny malými, tučnými písmeny. Přirovnání, citace nebo synonyma jsou psány kurzívou.

Umístění LUKON BULBS na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Lovčice 30
 50361, LOVČICE U NOVÉHO BYDŽOVA
 (okres Hradec Králové, Královehradecký kraj)
Telefon:+420 495 482 377
Fax:495 498 487
Email:lukonbulbs@mybox.cz
WWW:http:// www.lukonbulbs.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Obchody a prodejci
Služby a řemesla
Firmy a velkoobchod
E-shopy a inzerce
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Firmy a velkoobchod > Zemědělství
Služby a řemesla > Květinářství

Další odkazy na firmu

LUKON BULBS - firmy v ČR
LUKON BULBS - firmy Teplice
LUKON BULBS - firmy Plzeň
LUKON BULBS - firmy Prostějov
LUKON BULBS - firmy Zlín

Pobočky firmy

Firma LUKON BULBS má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy

Maximální spokojenost se zásilkami cibulí lilií, narcisů, tulipánů, ladoněk, krokusů a s hlízami denivek a kosatců. Objednáváme si s kolegyní již asi 5 let a vždy byly naše objednávky bezchybně vyřízeny. Osobně mám dobrou zkušenost i s pěstováním cibulovin na balkoně, kde mi dělají každoročně velkou parádu, i když sezónně, podle období svého kvetení. Těšíme se na další katalog.
J.Kyseláková [13:09:34 13.09.2016]

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: